Bilgi Samsung Note 10+ SM-N975f Magisk Root Atma (1 Viewer)

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Magisk root yaparken bu modeller A serisi gibi değil.
1- Root oluşturacağınız romun boot.img dosyasını değil, tüm AP dosyasını telefona kopyalıyoruz.
2- Magisk ile AP dosyasını yamalayıp, oluşan dosyayı PC'ye tekrar kopyalıyoruz.
3- Odin ile BL==>BL, AP==>Magisk_AP, CP==>CP, CSC==>CSC olacak şekilde yüklüyoruz.
4-Telefon açıldığında magisk görünmüyor ise ses yükseltme ve power 3 sn kadar bas bırak telefon açılsın. Recovery girmemesi gerekir.
5-Artık telefon rootlu.

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Magisk root yaparken bu modeller A serisi gibi değil.
1- Root oluşturacağınız romun boot.img dosyasını değil, tüm AP dosyasını telefona kopyalıyoruz.
2- Magisk ile AP dosyasını yamalayıp, oluşan dosyayı PC'ye tekrar kopyalıyoruz.
3- Odin ile BL==>BL, AP==>Magisk_AP, CP==>CP, CSC==>CSC olacak şekilde yüklüyoruz.
4-Telefon açıldığında magisk görünmüyor ise ses yükseltme ve power 3 sn kadar bas bırak telefon açılsın. Recovery girmemesi gerekir.
5-Artık telefon rootlu.
Eline sağlık ustam.

murat_7272

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
magicpatc hazırlıyorum acarken ses yükseltme bastığımda recovery moda giriyor twrp denedim olmadı

gsmgold

Acemi Üye
Acemi Üye
Yeni Üye
magicpatc hazırlıyorum acarken ses yükseltme bastığımda recovery moda giriyor twrp denedim olmadı
Ses yükseltme ve power 3 saniye basılacak. Recovery açılmayıp, telefon yeniden başlayacak. Recovery açılıyor ise elini tuşlarda fazla tutuyorsundur.

murat_7272

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fazla tutmuyorum 2 saniye ekran açılmadan bırakıyorum başka bir yöntemi olması lazım bu cihazın daha,2 farklı yazlım denedim yine olumsuz