ENG Firmware Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom (1 Viewer)

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Hocam yardımın için teşekkür ederim yalnız dünden beri eng rom yükleyemedim. Mi flash ile endonezya rom'u yükleyebildim ancak eng romu ne mi flash ile ne de sp flash tool ile yükleyemiyorum. Şu şekilde yapıyorum> MTK_AllInOne_DA.bin dosyasını sp flash tool'un kendi içinden seçiyorum (rom'un içindekini'de denedim olmadı) emmc scatter dosyasını ise romun içinden seçiyorum download tuşuna basıyorum hiçbir ilerleme olmuyor.

View attachment 7183
auth bypass yapıp download dedikten sonra yazılım yer.

bypltcngsm

Yeni Üye
S.Moderator
Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom dosyasını indirmek için konuyu beğenmeniz ve sayfayı yenilemeniz yeterlidir.DOSYA ŞİFRELİDİR YORUM YAPARAK İSTEYİNİZ.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
şifre nedir hocam

sronur1

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom dosyasını indirmek için konuyu beğenmeniz ve sayfayı yenilemeniz yeterlidir.DOSYA ŞİFRELİDİR YORUM YAPARAK İSTEYİNİZ.
elinbize saglık

egit

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sıfre alabılırmıyım

egit

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta sıfre alabılırmıyım