sigmakey pack 1 hakkında (1 Viewer)

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle bir kaç sorum olacak pack 1 güncellemesi tek başına alırsak ne kadar mal olur yani sitede active pack 1 70 dolar gibi bir fiyat diyor fakat bu sigmakey olmadan yani ilk olarak başka bişey almamız gerekiyormu yoksa direk pack 1 olarakmı alıyoruz ve bu boxu alıcak olursak pack1 ile ne kadara alınır

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Pack 1 70 $ boxın olacak ona aktive edeceksin şuan piyasada bulunanlar pack3 e kadar aktivedir en düşük pack 2 aktive olmalı alırken pack 3 olmasına dikkat edin bence boxı düşük aktiveli alıp soradan aktive etmek daha çok tutar

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sigmakey olarak arkadaşımdan alıcamda 450 tl iyi fiyatmıdır pack 1 aktiveli yada sigma almak mantıklımıdır başka bir box alınmalımıdır öneriniz nedir ?

fikretulas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sigmakey olarak arkadaşımdan alıcamda 450 tl iyi fiyatmıdır pack 1 aktiveli yada sigma almak mantıklımıdır başka bir box alınmalımıdır öneriniz nedir ?

ustam eğerki istersen bendekini sana verebilirim,pack 1 ve pack 2 aktivitelidir inan bana 6 ay oldu alalı şimdiye kadar bir tane telefon için kullanmadım aldığım gibi bende duruyor...

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam eğerki istersen bendekini sana verebilirim,pack 1 ve pack 2 aktivitelidir inan bana 6 ay oldu alalı şimdiye kadar bir tane telefon için kullanmadım aldığım gibi bende duruyor...

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz